Pjata prej druri – Teater – www.tanmarket.com

www.tanmarket.com
Video Rating: 4 / 5

The Zillow Mortgage Marketplace App combines personalized loans, live rates and advanced calculators and tools to give home buyers an instant financial reality check while out touring homes.

You can leave a response, or trackback from your own site.

16 Responses to “Pjata prej druri – Teater – www.tanmarket.com”

 1. ised mamo says:

  i madh Sulejman Pitarka i paharuar po mos haroni qe eshte rol pozitiv po me e madhe jo per mosh por nga roli edhe Rajmonda me ate rol aq kryeveper si edhe mbesa si gjithmone per gjyshrit e tyre po me i ose e madhe ai qe e ka shkruajtur nuk do te kete kur vdekje per ate aktor

 2. JohnyGrenadier says:

  Beji koken femijes te ta beje me te pabese…vlera e prinderve eshte me e cmuar se cdo gje ne kete bote, akoma dhe nga jeta jone…I paharruar qofsh pergjithmone o aktor i popullit Sulejman Pitarka…

 3. iliridaohri says:

  Kjo eshte realitet, ka shum baballare qe vuaj prej nuseve dhe tani qe ka ardhur koha per disa gra ose nuse qe menjeher e zgjedhin rrugen e ndarjes por nuk e mendojn se pleqeria eshte pas dere, si i thuhet nji fjale popullore Cka do bejsh, ate do gjejsh, Artistet kan luajtur role Fantastike

 4. PELLUMB KALAJA says:

  shume real per kohen sot.

 5. fatjon bidaj says:

  ne keto 20 vite te te ashtuquajtures demokraci jane bere shume filma e teatre por ky eshte ndoshta me i miri.

 6. alex bianco says:

  Kryeveper! 

 7. jonafatjoni says:

  teater i pavdekshem

 8. jonafatjoni says:

  e papame

 9. Ray T says:

  1:25:49 ,1:26::11 pjesa mo e buker e gjith teatrit.S. Pitarka i pa haritshem 

 10. KELI DRENOVA ZENELI says:

  i madhi SULEJMAN PITARKA i paharruar qofte ne zemrat tona .aktor me te vertete virtuoz,e vetmja teater qe me ka bere te qaj.ju lumte te gjithe aktoreve qe kane luajtur ne kete teater.I MADH AKTOR VIRTUOZ SULEJMAN PITARKA,RESPEKTE DHE FALEMINDERIT TAN MARKET .KURRE NUK JAM KENAQUR SI SOT QE PASHE TEATRIN.ESHTE 1 MESIM PER BREZAT E ARDHSHEM TE DUAM DHE TE RESPEKTOJME PRINDERIT TANE.

 11. EnZo DeeJ says:

  Nuk Do Te Kete Kurrre Vdekje Kjo, KRYEVEPER !!!
  i madhi SULEJMAN PITARKA i paharrueshem

 12. Era Erinda says:

  eshte i vetmi teater qe me ben per te qare……:(((

 13. Laluci007 says:

  Uaaa,edhe une e kam pare kete teater;eshte vecanerisht i bukur :)

 14. leta2504 says:

  Eshte nje nga te fundit role i te madhit Sulejman Pitarka.

 15. Era Gupe says:

  faleminderit qe na i mundesuat ta shohim kete kryeveper :)

 16. Farshad G says:

  I LOVE Zillow! But this app was so hard to use mainly because of the freaking sliders!
  PLEASE FIX IT!
  Did you guys even try to input values??? so erratic and unreliable. I tried for 10 minutes but finally had to settle for approximate values! I would love to use this app but right now it is just not working properly!

Leave a Reply